אודות - ביוטי פלוס מרכז למוצרי אסתטיקה

אודות

מוצרי אסתטיקה מבוססי פטנטים וטכנולוגיות מתקדמות

מאז הקמתו לפני כ - 20 שנה, ביוטי פלוס הוא מרכז מוצרי האסתטיקה המוביל בישראל: בחדשנות הבלתי פוסקת, במקצועיות ללא פשרות - ותוך שמירה על שירות איכותי במיוחד.ביוטי פלוס מציעים לכם מגוון מוצרים מהמתקדמים בעולם בתחום בריאות העור, היופי והאסתטיקה. הצוות המקצועי של ביוטי פלוס מתעדכן ומתחדש כל העת על מנת להביא לכם את המוצרים הפעילים היעילים והמתקדמים ביותר, כולם מבוססי פטנטים וטכנולוגיות חדשניות. כיום ביוטי פלוס מייבאת באופן בלעדי את מותג בריאות העור והאסתטיקה SAL, ומייצרת את קו המוצרים המתקדם NOON:

מוצרי NOON

בחברת נון אסתטיקס אנחנו מאמינים שמקצועיות, מצוינות ואיכות מובילים לתוצאות ולמצב עור מרשימים, ושעור פגום שייך לעבר. לכן, אנחנו מפתחים ומייצרים מוצרי אסתטיקה ייחודיים ואפקטיביים לטיפול בעור, תוך הקפדה על האיכות הגבוהה ביותר בכל תהליך העבודה משלבי הפיתוח דרך הייצור ועד הגעת המוצרים ללקוח. קו המוצרים של נון אסתטיקס מספק מענה ותוצאות מרשימות לבעיות אקנה, נזקי שמש, היפר-פיגמנטציה, איבוד האלסטיות והזדקנות העור. בקו המוצרים ישנם מוצרים טיפוליים עם חומרים פעילים בריכוזים גבוהים והם ייחודיים בכך שניתן לטפל בעור באופן האפקטיבי ביותר עם חומר פעיל בריכוז גבוה ללא תופעות לוואי כגון גירוי, צריבה, אדמומיות ותחושה לא נעימה במהלך השימוש וזאת בזכות השימוש בתוסף (DermShield (patent pending בפורמולות המונע את הגירוי האופייני.

מוצרי SAL

מוצרי SAL הינם תוצר של מחקרים עדכניים ופיתוחים אשר נערכו על ידי רופאים מן השורה הראשונה ברחבי העולם, המנהלים פרקטיקה פעילה ובאים במגע יומיומי עם מטופלים. המוצרים מבוססים על מרכיבים חדשניים ויעילים ביותר המיוצרים בטכנולוגיות מתקדמות, ולכן מאפשרים תוצאות מיטביות בתחום שיקום העור. בחברת נון אסתטיקס אנחנו מאמינים שמקצועיות, מצוינות ואיכות מובילים לתוצאות ולמצב עור מרשימים, ושעור פגום שייך לעבר. לכן, אנחנו מפתחים ומייצרים מוצרי אסתטיקה ייחודיים ואפקטיביים לטיפול בעור, תוך הקפדה על האיכות הגבוהה ביותר בכל תהליך העבודה משלבי הפיתוח דרך הייצור ועד הגעת המוצרים ללקוח.