קרם עיניים (פקטור גדילה+נוֹירוֹפֶפטידים ) - ביוטי פלוס מרכז למוצרי אסתטיקה

קרם עיניים (פקטור גדילה+נוֹירוֹפֶפטידים )

אורך החיים המודרני בנוסף לקרינת אור השמש, חושף את עורנו באופן יומיומי להשפעות מזיקות, המובילות לבלאי מוקדם של העור: שינויים בגוון (בעיות פיגמנטציה), פגיעה במבנה הקולגן וביכולת לייצור קולגן תקין, אובדן האלסטיות והחיוניות של הרקמה ואובדן רב של לחות.

סידרת מוצרי ההבהרה של SAL מציעה פתרונות מן המתקדמים בעולם להבהרה ולתיקון נזקי הקרינה, במטרה לשפר את מראה העור ולחזק את יכולת ההגנה שלו מפני נזקים עתידיים.

קרם עיניים משקם בעל חמש פעולות עוצמתיות.
מבוסס על נוירופפטידים למיצוק ולטישטוש קמטי הבעה, פקטור גדילה אפידרמלי לבנייה וחידוש אינטנסיביים, אנטי אוקסידנט להזנה ולהגנה וכן ביופפטידים התורמים לשיקום מבנה העור ולשיפור במראה של עיגולים שחורים ונפיחויות באזור העיניים. מתאים לשימוש בכל סוגי העור.

  • תמצית Acmella oleracea (אקמלה אולרסאה): מקור צמחי לניורופפטידים המשפיעים על הפחתת כיווץ שרירי ההבעה.
  • פרוטאינים של שעורת אורז, סויה ושמרים: קומפלקס אקטיבי המשפר את זרימת הדם, משמש כאנטי אוקסידנט ומגן על מבנה הדרמיס מפני רדיקלים חופשיים. מצמצם הופעת עיגולים שחורים ונפיחויות וממצק את הרקמה.
  • (EGF (Epidermal Growth Factor: פקטור גדילה אפידרמלי המעודד בנית תאים, משפר מראה כתמים ומצמצם הופעתם של קמטים וקמטוטים.
  • אסקורביל פוספט (AP): נגזרת יציבה וחזקה של ויטמין C, להגנה מפני רדיקלים חופשיים ולתמיכה בייצור סיבי הקולגן בעומק הדרמיס.

אופן השימוש: בהתאם להנחיות המטפל.