פילינג רפואי ללא גירוי העור - ביוטי פלוס מרכז למוצרי אסתטיקה

פילינג רפואי ללא גירוי העור

פילינג רפואי ללא גירוי העור

טיפולי פילינג
פילינג הוא קילוף שכבות העור העליונות בעור הפנים כדי להאיץ את התחדשותו. בגלל אופיו המחדש, טיפול הפילינג הוא חלק בלתי נפרד מכל הטיפולים המתקנים, כולל אקנה, פיגמנטציה וסימני גיל שונים כמו קרטוסיס ורפיון העור.

תהליך הזדקנות העור מתחיל כבר בשנות העשרים לחיינו. חשיפה לשמש, עישון, תזונה לקויה, שינויים הורמונאליים וטיפול תרופתי הם רק חלק מהגורמים המזיקים לעור הפנים שלנו ופוגעים בחיות ובגמישות שלו. תמיד רצוי לטפח את עור הפנים ואף פעם לא מוקדם או מאוחר מידי להתחיל, אף כי כדאי להתחיל לשמור על העור ולטפח אותו בגיל צעיר ככל שניתן, תוך התאמה אישית של תדירות הטיפולים ועוצמתם.

פילינג – קילוף עור מבוקר של תאים מתים המאיץ את קצב התחדשות העור
שכבת העור העליונה (האפידרמיס) מורכבת מסוגים שונים של תאים שרוב הזמן מתחדשים ונושרים. עם השנים מואט קצב התחלפות התאים, העור מאבד מגמישות ועלולים להיווצר קמטים וכתמי פיגמנטציה.בנוסף, העור שלנו פועל כמעין מחיצת הגנה השומרת על האיברים הפנימיים הרגישים והעדינים מפני תנאי הסביבה הקשים – על כן הוא נוטה להתחדש במהירות כתגובה על כל פגיעה ולו הקטנה ביותר. טיפול בפילינג מנצל את מנגנון ההגנה הטבעי של העור. בעזרת פגיעה מבוקרת בשכבה העליונה אנו יוצרים תגובה מהירה של התחדשות. הפילינג הוא אחת השיטות הנוחות והטובות להאצת התחדשות העור. התוצאה – הגמישות חוזרת, והעור נראה צעיר ובריא.

פילינג רפואי – חומרי הטיפול
הפילינג הבטוח והיעיל ביותר מתבצע בעזרת חומצות אלפא הידרוקסיות (AHA), או חומצה גליקולית אשר הוכחו מחקרית כמאוד יעילות בטיפול בעור ובחידוש התאים. חומצות אלו הן אנטי-דלקתיות ואנטי- אוקסידנטיות ויעילות מאוד בקילוף מזורז של השכבה העליונה של העור. הקילוף מאיץ את חידוש העור ומאיט את התרחשותם של תהליכים בלתי רצויים על עור פנינו. סוגים שונים של משחות בריכוזים שונים משמשים לעומקי חדירה שונים לפי הצורך הטיפולי של כל מטופלת.

מומלץ ביותר להשתמש בתכשירים חדשניים ובלעדיים מבית NOON לטיפולי אנטי איג’ינג אינטנסיביים בריכוזים גבוהים ללא דלקות וללא צריבות בעור. מריחת חומצות על עור הפנים לרוב אינה חוויה נעימה.מוצרי NOON כוללים תוספת לחומצה (DermShield (patent pending, שמונעת דלקת ניירוגנית (עיצבית) ומנטרלת גירויים וצריבות בעור בזמן השימוש בחומצות בריכוזים גבוהים ויעילים יותר.הפיתוח החדשני הזה מאפשר לעבור את הטיפול עם תוצאות טובת במיוחד וללא תחושת אי נוחות או כאב כלל!

משך הטיפול
את טיפול הפילינג יש לפרוס על פני מספר שבועות ומתבצע בשלבים, וזאת כדי לתת לעור זמן הסתגלות, שיקום והתחדשות. עם זאת, גם לאחר סדרת הטיפולים המתקנת מומלץ להמשיך בטיפולים בתדירות נמוכה יותר ובכך לשמור על המראה ועל חיות העור.

מוצרי NOON
המוצרים החדשניים והמהפכניים של חברת NOON, הם הגורם להבדל בתוצאות. בזכותם אין צורך לחשוש יותר מטיפולי הפילינג, אלא רק ליהנות מהשירות ובעיקר מהתוצאות. ביוטי פלוס היא היבואנית הבלעדית של סדרת המוצרים מבית NOON המכילה מוצרים לשימוש בזמן הטיפול במכון, ומוצרים משלימים להמשך הטיפול בבית.