פילינג בקיץ - ביוטי פלוס מרכז למוצרי אסתטיקה

פילינג בקיץ

פילינג בקיץ

מיוחד לקיץ! פילינג המסה המתאים גם לעורות הרגישים.

בעבר הסברנו ללקוחותינו ש"פילינג לא עושים בקיץ". הסיבות מדוע לא לעשות פילינג דאז ,במסגרת הידע שהיה לנו, היו רבות. אחת הסיבות המשמעותיות היתה רגישות לשמש. לאחר פילינג ובעקבות חשיפה לשמש היו נוצרים גירויים רבים. אין ספק שבפילינגים שאינם מבוססים על טכנולוגיות מתקדמות אכן ישנו חשש סביר שיתפתח גירוי. כאשר מקפידים על מספר כללי זהב אין סיבה שלא להנות מהיתרונות הרבים של הפילינג גם בקיץ!
בפילינגים של NOON המבוססים חומצות, מומלץ וכדאי להמשיך ולעשות את הטיפול גם בקיץ. הסיבה לכך נעוצה בפטנט המפורסם שלנו והוא כמובן מלחי הסטורנציום, המונעים את הרגישות ומאפשרים את הטיפול גם במהלך הקיץ.
לשיקום העור והחזרת החיוניות והזוהר הטבעיים ללא קילוף מאסיבי. טיפול קצר וידידותי המביא לזירוז בבניית התאים ובכך תורם לשיפור בפרמטרים שונים במבנה העור ומחייה אותו בצורה מיידית.

מבוסס על חומצה גליקולית טבעית הממיסה את הדבק שבין התאים בשכבה החיצונית של העור. לאחר הפילינג התאים בשכבה הקרנית של העור נושרים אחד אחד, וכתוצאה מכך העור מייצר בזריזות תאים חדשים ותקינים.פטנט חדשני מארה"ב מאפשר לחומצה לפעול במינימום אי נוחות ואדמומיות ולכן ניתן לחזור לשגרת הפעילות מייד לאחר הפילינג.הודות לתכונה המיוחדת של הפילינג הוא אידיאלי לשימוש גם בקיץ הישראלי.

תוצאות מירביות ניתן לקבל בתוכנית טיפולים המשלבת קרם חומצות בטיפול ביתי הממשיך את פעולת ההמסה לאורך זמן.הקרם נעים ונטול שומן, אינו יוצר רגישויות ואדמומיות בעור, ומשתלב עם כל חומר קוסמטי אחר בו את משתמשת בצורה נפלאה.הקרם מחליק את העור, מתקן אותו, מונע בריחת לחות ונותן לעור ברק וזוהר בריא.

באמצעות עבודה מתמשכת ויעילה ניתן לראות שיפור ניכר במרקם העור, עלייה ברמת הלחות וכן שיפור בגוון הכללי.

הרשמו עוד היום לטיפול נפלא המחייה את העור ומשתלב בצורה אידיאלית עם הפרוצידורות האחרות המתבצעות בקליניקה!